Modiossa

Název internetového obchodu Modiossa vznikl spojením slov MÓDA a DIOSA(španělsky bohyně). Právě oblečení Vám totiž dokáže navodit pocit bohyně. Mimo jiné aspekty samozřejmě. :-)

Můžete mi sice teď oponovat s tím, že na vzhledu vůbec nezáleží, móda je povrchní a důležité je to, co je uvnitř vás. Na druhou stranu šaty dělají člověka že? Zkuste si vzpomenout na různé filmy, pohádky a reality show zaměřené na téma ,,z popelky princeznou". Kolikrát jste dojatě sledovali, ať už smyšlený příběh ošklivého káčátka, které se vylíhlo v přenádhernou labuť nebo skutečný příběh životem unavené ženy, která rezignovala na svůj vzhled? Co měly hlavní aktérky při závěrečných scénách na sobě? No přece krásné šaty nebo cokoli, v čem vynikla jejich krása. Často  tyto ženy byly, jsou a určitě ještě mnohé budou dojaté až k slzám. A to nejen ony, ale i jejich protějšky a ostatní blízcí. 

Probuďte tedy v sobě bohyni, labuť princeznu nebo cokoli budete chtít. Hlavně se nebojte podpořit svoji vnitřní krásu stylovým oblečením a hezkým zevnějškem.

Věřím, že právě Modiossa bude pro vás to pravé místo. 

S pozdravem

Barbora Netopilová